Klienci Rossmanna sami zdecydują komu pomogą - możesz pomóc i TY !!!

Klienci Rossmanna sami zdecydują komu pomogą

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,4 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Tradycyjnie na początku roku pracownicy Rossmanna wskazali organizacje w swoich regionach, którym ich zdaniem warto pomóc. Od 13 marca na naszej stronie rossmann.pl/pomagamy będzie dostępna lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”.

Po raz pierwszy Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA Przemyśl jest na tej liście.” My pomagamy – proszę nam pomóc”. Kliknąć – Podkarpacie = wybrać nasze Stowarzyszenie.

Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierali na swoich kontach punkty. Rossmann zamieni te punkty na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mają czas do 3 kwietnia.

Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 13 marca – nic straconego: będzie miał pełne 3 tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Im więcej osób wybierze np. Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA PRZEMYŚL, tym większą darowiznę otrzymamy.